Cariere

    Candidatul ideal

    Candidatul pentru postul de Agent Imobiliar trebuie sa:
    - Aiba excelente abilitati de comunicare;
    - Cunostinte operare PC;
    - Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive;
    - Prezenta business;
    - Perseverent, dornic de succes;

    Dacă ideile de mai jos se regăsesc printre principiile tale de viaţă, aşteptăm să ne cunoaştem.
    - Să munceşti mult şi eficient;
    - Să ai principii solide în care crezi,
    - Sa ai bun simţ şi sa fii fair-play;
    - Să gândeşti pozitiv şi indiferent de situaţie si să vezi ,,partea plină a paharului'';
    - Să priveşti oamenii în ochi şi să le spui ce gandeşti;
    - Să vezi eşecurile ca pe nişte examene din care să înveţi şi pe care să le transformi uşor în provocări;
    - Să fii şi să te consideri ,,altfel'' decât ceilalţi;
    - Să ştii să spui îmi pare rău, am greşit,
    - Să stii sa înveti din greşeli;
    - Să crezi în bine, bun, corect şi frumos;
    - Să fii dornic să te reinventezi şi să te redescoperi;

    In cadrul companiei noastre aveti posibilitatea de a face incasari intre 500 si 3000 de euro inca din prima luna. Salarizarea este pe baza de comision 50% din tranzactiile efectuate, la care se adauga bonusuri in functie de performante, nu se ofera salariu fix.

    Descrierea jobului

    Te-ai intrebat vreodata cum fuctioneaza o agentie imobiliara? Ti-ai dori sa ai un venit mult peste salariul mediu? Acum ai ocazia!!Tocmai am scos la concurs mai multe posturi de agent/broker imobiliar!
    Cu siguranta iti doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic, sa ai posibilitatea de a avansa si a fii independent financiar, drept urmare te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

    Responsabilitatea principală este intermedierea tranzacțiilor de vanzare și închiriere a imobilelor din Bucuresti din portofoliu agenției.
    - Prospectarea pieţei pentru aducerea de noi proprietăți de vânzare/inchiriere pentru clienții noștrii.
    - Follow-up pentru clienţii deja existenţi
    - Deplasarea pe teren pentru a prezenta ofertele clientilor.

    Ce avantaje ai lucrand cu noi?
    - Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-o echipă tanara.
    - Posibilitatea de a-ti dezvolta propria echipa.
    - Program flexibil
    Vrei sa faci parte din echipa noastra? Asteptăm să te cunoaștem!

    Descrierea companiei

    Vrei sa ai un program flexibil? Sa simti ca esti independent(a)?
    Iti doresti o cariera in domeniul imobiliar? Vrei sa ai o echipa de profesionisti care iti vor oferi sprijinul pentru succes? Acum ai aceasta ocazie!
    Esti determinat/a sa faci vanzari? Atunci vino in echipa noastra! Oferim training, echipamente si suportul necesar pentru a putea vinde inca din prima zi.

    Trimite CV

    Prin completarea prezentului formular, declar ca am citit politica de confidentialitate si sunt de acord cu prelucrarea datelor personale.

Bucur Imobiliare

Bucur Imobiliare agentie imobiliara in Bucuresti

Contact